Real Mdryt
Dodane przez bogdan5866 dnia Maj 27 2013 11:53:34

Mourinho do Chelsea Londyn a Jupp Heynckes do Realu Madryt ?


Rozszerzona zawartość newsa
Mourinho do Chelsea Londyn a Jupp Heynckes do Realu Madryt ?

Niedzielny Times i dzisiejszy Francefootball donoszą, że Jose Mourinho podpisze czteroletni kontrakt z Chelsea Londyn. Roczny zarobek trenera ma wynosić 10 mln euro. Będzie to jego powrót do londyńskiego klubu, który opuścił w wrześniu 2007 .

W niedziele hiszpański agent Juppa Heynckesa zdementował plotki jakoby jego klient po tym sezonie miał przejść na emeryturę.

Obecnie trener chce tylko odejść z Bundesligi. Jupp chce wrócić do Realu Madryt i jeśli Flotentino Peraz zadzwoni do nas ,to my na pewno przyjmiemy jego ofertę.

Hiszpańskie sportowe gazety As i Marca w swych internetowych wydaniach piszą, że prezes Realu Madryt jeszcze nie wypowiedział się w tej sprawie ale kontakt miał już miejsce i trener wypowiedział się do przedstawicieli królewskich o składzie drużyny i ewentualnych wzmocnieniach.

Do Realu Madryt chce też przejść włoski trener Carlo Ancelotti prowadzący aktualnie Paris St Germain ale właściciele tego kluby chcą aby wywiązał się on z kontraktu, który obowiązuje do 2014 roku.